Viikko-ohjelma

Harrasteryhmien syyskausi alkaa viikolla 3. Hiihtolomaviikolla 9 ei järjestetä harjoituksia. Kausi päättyy viikolla 19.

MAANANTAI

16.45-17.30Voimistelukoulu 3-4v

Hilla Lehtoranta, Helmi Lehtoranta, Essi Mathlin

Talsoilan koulu
17.30-18.30Voimistelukoulu 8-12v

Hilla Lehtoranta, Elina Kankare

Talsoilan koulu
18.30-19.30Dance and Beat 8-12vIlona Laitinen, Neea LähdeTalsoilan koulu
19.30-20.30Dance and Beat 13-15vIlona Laitinen, Neea LähdeTalsoilan koulu

 

TIISTAI

17.00-17.45Liikkari 3-4vHelena Hacklin, Johanna Hawkley, Helmi Lehtoranta, Elina KankareTalsoilan koulu
18.00-18.45Zumba yli 15vJohanna HawkleyTalsoilan koulu

 

KESKIVIIKKO

16.30-17.30Temppukoulu 5-7vMonica Seutu, Aurelia Björklund, Sanni Mikkola, Milanna AneristoTalsoilan koulu
17.00-18.00Minit - jv-esivalmennusryhmä 7-8vLiisa Saarinen, Tuuli Tervomaa, Pipsa Pohjola, Fanny Kaunisto, Elina KauppiAmmatti-intistuutti
18.00-19.30Adalia - jv-harrastejoukkue 10-12vHilla Lehtoranta, Oona Aaltonen, Milanna Aneristo, Roosa LehtimäkiAmmatti-instituutti
17.30-18.45Telinevoimistelu 8-12v A-ryhmä

Monica Seutu, Eino Torkkel, Milanna Aneristo, Aurelia Björklund, Sanni Mikkola

Talsoilan koulu
18.45-20.00Telinevoimistelu 8-12v B-ryhmäMonica Seutu, Eino TorkkelTalsoilan koulu

 

TORSTAI

17.00-18.00Voimistelukoulu 5-7v

Hilla Lehtoranta, Helmi Lehtoranta, Essi Mathlin

Talsoilan koulu
18.00-19.00Poikien temppukoulu 8-12vEino TorkkelTalsoilan koulu
19.00-20.30Euphoria - tanssiryhmä 13-17vEmmi SuvilampiTalsoilan koulu

SUNNUNTAI

14.00-15.00Minit - jv-esivalmennusryhmä 7-8vLiisa Saarinen, Tuuli Tervomaa, Pipsa Pohjola, Fanny Kaunisto, Elina KauppiTalsoilan koulu
15.00-16.00Euphoria - tanssiryhmä 13-17vEmmi SuvilampiTalsoilan koulu
16.00-17.30Adalia - jv-harrastejoukkue 10-12vHilla Lehtoranta, Oona Aaltonen, Milanna Aneristo, Roosa LehtimäkiTalsoilan koulu

 

Kauden aikana tunteihin saattaa tulla muutoksia tai peruutuksia FNV:stä riippumattomista syistä, esimerkiksi koulut voivat halutessaan ottaa salin omaan käyttöönsä.